Vypínače a zásuvky Cedar Plus pro povrchovou montáž mají stupeň krytí IP44 a odolnost proti nárazu IK07, což umožňuje jejich instalaci na místech, kde mohou být výrobky vystaveny škodlivým účinkům vlhkosti, prachu nebo vody. Proto je nástěnná zásuvka ideální pro koupelny, kuchyně, sklepy, v blízkosti bazénů, automobilových dílen, kotelen nebo garáží

                         

Robustnost

Všechny přístroje řady Cedar Plus jsou vyrobeny z trvanlivého a barevně stálého polyamidu, který zaručuje zachování technických a estetických vlastností po velmi dlouhou dobu.

Bezpečnost

Zásuvky nás všchny chrání před zásahem elektrickým proudem. Zdířky zásuvek jsou totiž opatřeny clonkami, které znesnadňují vsunutí předmětů do zásuvky. Všechny lze navíc montovat na hořlavé podklady do třídy C2 včetně.

Jednoduchá montáž

Přístroje byly navrženy tak, aby bylo velmi snadné je zapojit a namontovat i pro laika.

V každém přístroji jsou dva typy gumových průchodek. Pro přívod kabelu si můžete vybrat - buď seříznout nožem pyramidovou průchodku nebo šroubovákem propíchnout průchodku plochou.                                                           

Mechanismus lze z těla přístroje vyjmout bez použití nástrojů. To velmi usnadňuje připojení vodičů do svorek.

Snap systém - tento systém západek velice zrychluje montáž i případnou demontáž. Po připevnění spodního na zeď nebo jiný podklad a zapojení vodičů stačí horní kryt a klapku jednoduše nacvaknout. Demontáž s použitím běžného šroubováku otázkou několika sekund.

                                                                                                                                               

 

CEDAR PLUS

Zobrazit:
Hledat v kategoriiHledat
Kde hledat:
Řadit dle:14 produktů